1

Проведено наради щодо впровадження енергозберігаючих технологій та підготовки об”єктів до роботи в осінньо-зимовий період

                 У зв’язку з підготовкою об’єктів соціальної сфери, підприємств житлово-комунального та паливно-енергетичного господарства району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років, 10 серпня 2017 року відбувся семінар на тему: “Впровадження енергозберігаючих технологій в сферах: водо-, електро-, теплопостачання та можливості їх фінансування”.
В семінарі прийняли участь голова Лиманської районної ради Тефтул Г.О., голова районної державної адміністрації В.М.Приймак, голови сільських, селищних рад району, керівники установ, організацій райдержадміністрації.
Представники ТОВ НП “ТІВАШ”, Торговий дім “ОДЕСАКАБЕЛЬ”, ООО “ЕКО ЕНЕРЖІ ІНЖИНІРІНГ”, АБ УКРГАЗБАНК презентували присутнім перспективні методи та технології щодо очищення інженерних систем, застосування світодіодних світильників для зовнішнього та внутрішнього освітлення, використання сонячних колекторів для отримання гарячої води і переробки сільськогосподарської продукції, застосування альтернативного виду палива та ін.
Після семінару відбулася нарада з підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років в населених пунктах Лиманського району, а також недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з погіршенням погодних умов в осінньо-зимовий період 2017/18 років.
На нараді були заслухані інформації голів сільських, селищних рад з питань щодо стану підготовки об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
Завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Хусейнов Є.Д. та директор ТОВ “БК Дорсервіс” Амірханян А.Г. поінформували присутніх щодо стану готовності снігоприбиральної техніки та інших засобів до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та щодо стану готовності підприємства ТОВ “БК Дорсервіс”до роботи в осінньо-зимовий період та ін.

Фото – відділ комунікацій Лиманської РДА

1

2

3