Для зручності відвідувачів ТСЦ в Одеській області.

Для зручності відвідувачів ТСЦ в Одеській області.

    Продовжуємо відпрацьовувати механізми надання послуг та доводити що

державний сервіс може бути зручним та комфортним.  Аби забезпечити комфортні умови громадянам при отриманні послуг, розширюємо мережу банківських терміналів в сервісних  центрах  МВС в  Одеській області.

Ви зареєстрували автомобіль, оформили договір купівлі-продажу транспортного засобу, чи отримали якусь іншу послугу в територіальному сервісному центрі МВС та  в цьому ж приміщенні оплатили їх через банківський термінал.

Відтепер у територіальних  сервісних  центрах №№ 5141,  5142 (м.Одеса), 5150 (м. Чорноморськ), 5147 (смт. Доброслав) є можливість оплати послуг сервісного центру у безготівковій формі через еквайрінгові термінали Ощадбанку.

Електронні термінали ПТКС (програмно-технічні комплекси самообслуговування) банку «СІЧ» встановлені  у територіальних  сервісних  центрах №№ 5150 (м.Чорноморськ), 5143 (м.Білгород-Дністровський), 5144 (м.Ізмаіл). ПТКС це  аналоги  банківських відділень, які  надають можливість держателю електронного платіжного засобу здійснити самообслуговування за операціями одержання коштів у готівковій формі, внесення їх для зарахування на відповідні рахунки, одержання інформації щодо стану рахунків, а також виконати інші операції згідно з функціональними можливостями цього комплексу. Саме головне оплата сервісних послуг на місці.

Це справді зручно та комфортно для відвідувачів територіальних сервісних центрів МВС. Це дуже суттєві детали державного сервісу, якщо вести мову про оперативність надання послуг.

 

Територіальний сервісний центр №5147 РСЦ МВС в Одеській області.