Герб Лиманського району00

До 95 річниці утворення Лиманського району

Шановні жителі Лиманського району!

 

В Україні є місця, де кожен куточок дихає історією, де на кожному кроці оживають давні звичаї та традиції. Таким є і наш з вами Лиманський район. Тому 95-та річниця утворення району, яка перепадає на 7 березня, хвилююча і радісна подія для всіх його мешканців.

Саме в цей день, 7 березня 1923 року, відповідною  Постановою ВУЦВК затвердив новий адміністративно-територіальний поділ України, згідно якого Антоно-Кодинців-ський район входив до складу Одеської округи Одеської губернії.

Як відомо, історія – це не тільки те, що відбувалося протягом певного періоду, а й те, що люди, громада, суспільство визнали за потрібне пам’ятати.

День народження району  — гарна нагода віддати пошану тим, хто творив його минуле, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ.

Від імені депутатського корпусу, від себе особисто, дякую всім мешканцям району, які небайдужі до його долі, які тут живуть і працюють, щоб зробити його ще кращим, заможнішим і привабливішим.

Прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього наших дітей і сьогодні об’єднує усіх нас – жителів району – працівників сільського господарства, лікарів, вихователів, вчителів, підприємців, промисловців, усіх, хто спрямовує власний потенціал та досвід, сили та знання на благо нашого краю.

 Незалежність і воля не даються легко і останні роки тому підтвердження. Головне для нас – зберегти надбання минулого нашого багатонаціонального, трудолюбивого народу. Не топтати народних святинь,  примножувати красу і славу своєї Батьківщини.

  Добра, благополуччя, здоров’я, достатку і щастя всім жителям району! 

 Нехай обходять стороною вас негаразди і прикрощі та не залишає надія, віра та любов до рідного краю.

   Нехай береже вас Бог і шанують люди!

     З повагою 

Голова Лиманської

районної ради                                                                                     Г.О.Тефтул