До уваги громадян! На що потрібно звернути увагу при покупці колишнього у вживанні автомобіля.

До уваги громадян!  На що потрібно звернути увагу при покупці колишнього у вживанні автомобіля.

Регіональний сервісний центр МВС в Одеській області радить дотримуватися деяких рекомендацій при купівлі автомобіля, що був у вживанні, щоб уникнути непотрібних ризиків, так як можна придбати автомобіль відновлений після ДТП, або автомобіль-двійник або привид.
Єдиний спосіб уникнути неприємностей — це якісна і всебічна перевірка транспортного засобу та супроводжуючих документів перед покупкою.
Покупцеві, в першу чергу, потрібно звернути увагу, як на документи, так і на зовнішній вигляд авто.
Щоб оцінити його технічний стан, краще скористатися станцією діагностики — право вибору станції за вами.
Не соромтеся поцікавитися, як довго у продавця автомобіль. Якщо перед вами перший автовласник — у багатьох випадках це найкращий варіант покупки.
Звертайте увагу, чи немає у свідоцтві про реєстрацію відмітки про обмеження, якщо це кредит або розстрочка, то у продавця повинна бути довідка про їх погашення.
Не рекомендуємо купувати автомобіль за дорученням, так як в будь-який момент її можна анулювати.
Звертайте увагу на кузов і днище, тому що це найдорожча частина автомобіля, особливо на стан лакофарбового покриття. Якщо автомобіль подкрашивался — не так страшно, але перефарбування всього авто повинно викликати у вас безліч запитань до його власнику (можливо в ДТП або автомобіль-двійник).
Після вибору автомобіля в першу чергу необхідно звернутися разом з продавцем у будь-територіальний сервісний центр МВС незалежно від місця реєстрації авто. Адміністратор перевірить авто, за всіма наявними базами даних, після чого укласти договір купівлі-продажу, який є безкоштовним.
І на завершення перед договором купівлі-продажу радимо пройти експертне дослідження автомобіля.

 

 

Територіальний сервісний центр №5147 РСЦ  МВС в Одеській області.