До уваги органів місцевого самоврядування! За підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO стартувала робота он-лайн курсу на тему «Місцеві податки та збори».

До уваги органів місцевого самоврядування!

За підтримки Швейцарсько-українського проекту

«Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO  стартувала робота

он-лайн курсу на тему «Місцеві податки та збори».

 

Курс є безкоштовним.

Навчання проходить на платформі Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку, що є структурною частиною Української асоціації районних та обласних рад.

На курсі аналізуватиметься фіскальне законодавство та шляхи його застосування. Зокрема фахівцями розглядатимуться граничні пороги ставок, окремі особливості їхнього адміністрування; випадки встановлення пільг з оподаткування та ефективної взаємодії з бізнесом і громадянами.

Окрема увага приділятиметься прийняттю рішень про місцеві податки та збори на 2017 та 2018 роки, а також особливостям таких процесів на рівні об’єднаних територіальних громад.

Навчання розраховане для керівників, фахівців та депутатів органів місцевого самоврядування базового рівню.

Однак, за словами експертів з фінансів та бюджетів, такий курс буде корисний не тільки представникам сільських, селищних та міських рад. Це зумовлено тим, що формування бюджетів та видатків є процесом постійним для кожного рівня органів місцевого самоврядування. Тому дізнатися більше про планування, формування та пошук нових ресурсів ніколи не буде зайвим.

Проходити курс можна вже, зареєструвавшись за посиланням http://rozvytok.in.ua/moodle/