Медичний огляд водіїв був, є і буде обов’язковим

Медичний огляд водіїв був, є і буде обов’язковим

 

Як відомо, громадяни України, які працюють водіями, повинні постійно залишатися уважними, сконцентрованими на дорозі, без будь яких скарг на здоров’я. Стан здоров’я водія може призвести до жахливих наслідків. Саме тому, перед тим як отримати водійське посвідчення чи приступити до своєї роботи, згідно «Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів» від 31.01.2013 водієві обов’язково необхідно пройти медичний огляд, успішним результатом якого стане такий документ, як медична довідка.

Працівниками територіального сервісного центру МВС в Одеській області № 5147 встановлено факт надання громадянином медичної довідки щодо придатності до керування транспортними засобами, що має ознаки підробки.

До територіального сервісного центру № 5147 в місті Доброслав з заявою про втрату посвідчення водія, на право керування транспортними засобами категорії «ВС», звернувся 31 річний мешканець Миколаївського району. Для отримання дублікату посвідчення водія,  однією з умов є надання медичної довідки. Під час перевірки наданих документів було виявлено, що медична довідка має ознаки виправлення та підробки дати видачі та терміну дії.

Матеріали передано до Лиманського відділу поліції та зареєстровано.

Регіональний сервісний центр МВС в Одеській області радить звертатися до  медичних установ, які мають повноваження  для проведення медичного огляду.

Проходьте медогляди самостійно, адже від цього залежить ваше життя та оточуючих людей. Регіональний сервісний центр МВС в Одеській області радить проходити медичний огляд, тому що транспортний засіб це є джерело підвищеної небезпеки.

 

Територіальний сервісний центр №5147 РСЦ МВС в Одеській області.