Мобільний сервісний центр МВС у Одеський області наддав 115 послуг жителям віддалених населених пунктів.

Мобільний сервісний центр МВС у Одеський області наддав 115 послуг жителям віддалених населених пунктів.

Громадяни змогли швидко та зручно замінити посвідчення водія та зареєструвати транспортні засоби у  Южному, Любашівці, Кодимі.

Середня відстань від вищезазначених населених пунктів до найближчих стаціонарних сервісних центрів МВС понад 60 км, тобто за допомогою мобільного сервісного центру МВС громадяни не витрачали зайві час і кошти на дорогу.

Мобільні сервісні центри МВС в Одеському регіоні  запрацювали з кінця травня цього року.  До пересувного центру на Одещині звернулися 115 відвідувачів: 62 громадянина отримали послуги з реєстрації транспортних засобів, 51 людина замінила посвідчення водія,  12 чоловік подали запити на отримання довідок про несудимість, при цьому  96 громадян отримали необхідні консультації з приводу послуг.

Швидкість надання послуг у мобільному сервісному центрі МВС має одні з найоперативніших показників у державному сервісі: заміна посвідчення водія до 30 хвилин та реєструємо транспортний засіб до години.

За словами жителів районів, раніше, вони витрачали понад  двох — трьох годин тільки на те, щоб доїхати до найближчого сервісного центру. Тепер державний сервіс став ближчим та зручнішим для жителів віддалених населених пунктів.

Нагадаємо що мобільні сервісні центри МВС – це пересувні сервісні центри, що працюють за графіком у віддаленних населених пунктах, де немає стаціонарних сервіних центрів МВС, надають  послуги на запит від органів місцевого самоврядування.

Це послуги :

– реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

– заміна посвідчення водія;

– видача міжнародного посвідчення водія;

– прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Інформацію про роботу мобільних сервісних центрів МВС можна знайти на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua та отримати за телефоном (044) 290-19-88

 

Територіальний сервісний центр №5147 РСЦ МВС в Одеській області.