Передача майна в оренду

 

 

Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Комінтернівського району Одеської області, управління яким здійснює Комінтернівська районна рада

Методика розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Комінтернівського району Одеської області, управління яким здійснює Комінтернівська районна рада (Додаток 1 до Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Комінтернівського району Одеської області, управління яким здійснює Комінтернівська районна рада)

Заява на участь у конкурсі по оренді майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Комінтерніського району.

 

**********************************************************************

Відповідно до п. 11.25 Розділу 11 «Проведення конкурсу» Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Лиманського району Одеської області, управління яким здійснює Лиманська районна рада інформуємо, що  25.01.2018 року Лиманською районною радою Одеської області, на виконання рішення районної ради від 18.08.2014 року № 592-VI «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Лиманського району Одеської області, управління яким здійснює Лиманська районна рада» (в редакції згідно рішень районної ради від 18.08.2014 року № 592-УІ, від 24.07.2015 року № 710-УІ), було запропоновано перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Лиманського району, що підлягають передачі в оренду:

– Приміщення на території Першотравневого НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ліцей», загальною площею 30,6 кв.м., яке розташоване за адресою: Одеська область, Лиманський район, с. Першотравневе, вул. Вчительська, 3 – під розміщення класу поглибленого навчання учнів з англійської мови – ФОП Гредіна Лілія Миколаївна.    (Погодинна оренда).

– Приміщення на території Доброславського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів –гімназія», загальною площею 30,0 кв.м., яке розташоване за адресою: Одеська область, Лиманський район, смт. Доброслав, проспект 40-річчя Визволення, 2 – під розміщення класу поглибленого навчання учнів з англійської мови – ФОП Гредіна Лілія Миколаївна. (Погодинна оренда).

 

*********************************************************************

        Відповідно до п. 11.25 Розділу 11 «Проведення конкурсу» Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Лиманського району Одеської області, управління яким здійснює Лиманська районна рада інформуємо, що  13.03.2018 року Лиманською районною радою Одеської області, на виконання рішення районної ради від 18.08.2014 року № 592-VI «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Лиманського району Одеської області, управління яким здійснює Лиманська районна рада» (в редакції згідно рішень районної ради від 18.08.2014 року № 592-УІ, від 24.07.2015 року № 710-УІ), було запропоновано об’єкт спільної власності територіальних громад сіл, селищ Лиманського району, що підлягають передачі в оренду:

– Нежитлове приміщення в будівлі адміністративного корпусу неврологічного відділення Комунальної установи «Лиманська центральна районна лікарня» Лиманської районної ради Одеської області, загальною площею  40,0  кв. м., яке розміщене за адресою: Одеська область, Лиманський район, смт. Доброслав, вул. Грубніка, 27, під розміщення закладу охорони здоров’я – аптеки – ФОП Шаталова Наталія Анатоліївна;

Надано погодження КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лиманської районної ради Одеської області на укладання договору оренди нежитлових приміщень амбулаторії с. Сичавка, загальною площею 37,5 кв.м., яке розміщене за адресою: с. Сичавка, Лиманський район, Одеська область, вул. Каштанова, 33, терміном на 2 роки 11 місяців з 01.02.2018 року, з метою розміщення пункту постійного базування фельдшерської бригади Южненської підстанції у с. Сичавка, згідно клопотання від 06.02.2018 року № 01-16/111.

Надано погодження КУ «Лиманська центральна районна лікарня» Лиманської районної ради Одеської області на зменшення розміру орендованого майна (нежитлового приміщення згідно Договору оренди № 3 від 20.02.2017 року) та укладання новий Договір оренди терміном на 2 роки 11 місяців з 01.02.2018 року зі зменшеною площею між КУ «Лиманська центральна районна лікарня» Лиманської районної ради Одеської області та Іванівською станцією екстреної (швидкої) медичної допомоги, згідно клопотання від 09.02.2018 року № 194.