Про скликання позачергової 11 сесії Лиманської районної ради УІІ скликання

 

ЛИМАНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

від 17 жовтня 2016 року                № 52/2016-РР

 

 

 

 

Про скликання  позачергової  11 сесії

Лиманської районної ради

УІІ скликання  

 

 

На підставі статей 43, 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. СКЛИКАТИ засідання позачергової  11 сесії Лиманської районної ради УІІ скликання  21 жовтня 2016 року о 12.00. годині  в  сесійній  залі  районної  ради.

 

  1. Рекомендувати для розгляду на   пленарному  засіданні   позачергової   11  сесії районної  ради УІІ  скликання наступні питання:

2.1.  Про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Лиманського району за 9 місяців 2016 року.

2.2. Про внесення змін і доповнень до рішення Комінтернівської районної ради від 23.12.2015. №18-УІІ «Про районний бюджет Комінтернівського району на 2016 рік».

2.3.  Про затвердження програми підтримки діяльності Лиманської районної державної адміністрації Одеської області та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, визначених Законами України та делегованих Лиманською районною радою у 2016 – 2017 роках

2.4. Про внесення змін та доповнень до Програми зайнятості населення Лиманського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням районної ради від 19.07.2013 року №463-УІ (зі змінами та доповненнями).

2.5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,6559 га, розташованої  на території  Новобілярської селищної ради Лиманського  району Одеської області (за межами населеного пункту),  яка надається в довгострокову  оренду терміном на 49 років ТОВ «ПРОМИСЛОВІ ТЕХНОЛОГІЇ І ІНОВАЦІЇ – «ПРОМТЕХІНОВАЦІЯ»   для будівництва, обслуговування та експлуатації об`єктів інженерно-транспортної інфраструктури морського транспорту

2.6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,0793 га, розташованої  на території  Новобілярської селищної ради Лиманського  району Одеської області (за межами населеного пункту),  яка надається в довгострокову  оренду терміном на 49 років ТОВ «ПРОМИСЛОВІ ТЕХНОЛОГІЇ І ІНОВАЦІЇ – «ПРОМТЕХІНОВАЦІЯ»   для будівництва, обслуговування та експлуатації об`єктів інженерно-транспортної інфраструк-тури морського транспорту.

2.7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,0455 га, розташованої  на території  Новобілярської селищної ради Лиманського  району Одеської області (за межами населеного пункту),  яка надається в довгострокову  оренду терміном на 49 років ТОВ «ПРОМИСЛОВІ ТЕХНОЛОГІЇ І ІНОВАЦІЇ – «ПРОМТЕХІНОВАЦІЯ»   для будівництва, обслуговування та експлуатації об`єктів інженерно-транспортної інфраструк-тури морського транспорту

2.8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,0461 га, розташованої  на території  Новобілярської селищної ради Лиманського району Одеської області (за межами населеного пункту),  яка надається в довгострокову  оренду терміном на 49 років ТОВ «ГІЛЬДЕНДОРФ БУД»  для будівництва, обслуговування та експлуатації об`єктів інженерно-транспортної інфраструктури морського транспорту

2.9. Депутатські запити

2.10. Інші питання

 

  1. Запросити на    пленарне   засідання  позачергової 11 сесії Лиман-ської районної ради УІІ скликання голову районної державної адміністрації, керівника Комінтернівської місцевої прокуратури, начальника Комінтернівського відділу  поліції.

 

  1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова Лиманської

районної ради                                                                          Г.О.Тефтул