Про скликання позачергової 12 сесії Лиманської районної ради УІІ скликання

ЛИМАНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

від 11 листопада 2016 року                № 60/2016-РР

 

 

 

 

 

 

Про скликання  позачергової  12 сесії

Лиманської районної ради

УІІ скликання  

 

 

На підставі статей 43, 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. СКЛИКАТИ засідання позачергової  12 сесії Лиманської районної ради УІІ скликання  15 листопада  2016 року о 14 год. 45 хв.  в  сесійній  залі  районної  ради.

 

  1. Рекомендувати для розгляду на   пленарному  засіданні   позачергової   12  сесії районної  ради УІІ  скликання наступні питання:

2.1. Про внесення змін і доповнень до рішення Комінтернівської районної ради від 23.12.2015. №18-УІІ «Про районний бюджет Комінтернівського району на 2016 рік».

2.2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 4,6773 га, розташованої  на території  Новобілярської селищної ради Лиманського  району Одеської області (за межами населеного пункту),  яка надається в довгострокову  оренду терміном на 49 років ТОВ «ГРІНТЕРМІНАЛ»   для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (вид використання: для розміщення виробничої будівельної бази).

2.3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,0526 га, розташованої  на території  Новобілярської селищної ради Лиманського  району Одеської області (за межами населеного пункту),  яка надається в довгострокову  оренду терміном на 49 років ТОВ «ГРІНТЕРМІНАЛ»   для будівництва, обслуговування та експлуатації об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури морського транспорту.

2.4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 3,0000 га, розташованої  на території  Новобілярської селищної ради Лиманського  району Одеської області (за межами населеного пункту),  яка надається в довгострокову  оренду терміном на 49 років ТОВ «ГРІНТЕРМІНАЛ»   для будівництва, обслуговування та експлуатації об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури морського транспорту.

2.5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,4926 га, розташованої  на території  Новобілярської селищної ради Лиманського  району Одеської області (за межами населеного пункту),  яка надається в довгострокову  оренду терміном на 49 років ТОВ «ГРІНТЕРМІНАЛ»   для будівництва, обслуговування та експлуатації об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури морського транспорту.

2.6. Депутатські запити

2.7. Інші питання

  1. Запросити на    пленарне   засідання  позачергової 12 сесії Лиманської районної ради УІІ скликання голову районної державної адміністрації, керівника Комінтернівської місцевої прокуратури, начальника Комінтернівського відділу  поліції.

 

  1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

 

Голова Лиманської

районної ради                                                                          Г.О.Тефтул