Про скликання позачергової 27 сесії Лиманської районної ради УІІ скликання

ЛИМАНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 04 жовтня 2018 року                       №52/2018-РР

 

 

Про скликання  позачергової  27  сесії

Лиманської районної ради

УІІ скликання  

 

На підставі статей 43, 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. СКЛИКАТИ пленарне засідання позачергової  27 сесії Лиманської районної ради УІІ скликання 11 жовтня  2018 року о 15.00. год.  в  сесійній  залі  районної  ради.

 

  1. Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні  позачергової   27 сесії районної  ради УІІ  скликання наступні питання:

2.1. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 22.12.2017 року  «Про план роботи Лиманської районної ради УІІ скликання на 2018 рік» (зі змінами та доповненнями).

2.2. Про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Лиманського району за 9 місяців 2018 року.    

2.3. Про внесення змін і доповнень до рішення Лиманської районної ради від 22 грудня 2017 року № 296 -УІІ  «Про районний бюджет Лиманського району на 2018 рік».

2.4. Про надання дозволу на списання з балансу Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Лиманської районної ради Одеської області майна (обладнання), яке прийшло в непридатний для використання стан.

2.5.  Про надання дозволу на передачу медичного обладнання з балансу Комунального некомерційного підприємства  установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лиманської районної ради Одеської області на баланс Комунальної установи «Лиманська центральна районна лікарня» Лиманської районної ради Одеської області.

2.6. Депутатські  запити

2.7.  Інші питання.

 

  1. Запросити на    пленарне   засідання  позачергової 27 сесії Лимансь-кої районної ради УІІ скликання голову районної державної адміністрації, заступників голови районної державної адміністрації, керівника Комінтернівської місцевої прокуратури, начальника Лиманського відділу  поліції.

 

  1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

    Голова Лиманської

районної ради                                                                          Г.О.Тефтул