травен9

Привітання голови районної ради з нагоди Дня Перемоги

Дорогі ветерани, учасники бойових дій!

Шановні мешканці Лиманського району!

 

                73 роки відділяє нас від того дня, коли наші батьки і діди своїми мужніми, героїчними, самовідданими вчинками звільнили світ від нацистських окупантів, з неймовірною жагою справедливості виборов Перемогу, зупинив Другу світову війну, виніс вирок нацизму, приніс мир і надію.

             Сьогодні ми  схиляємо голови у пошані перед ними…

             День Перемоги над нацизмом – свято із сльозами на очах, суміш печалі й радості бо занадто високу ціну заплатили за нього наші  земляки. Більше восьми мільйонів життів синів і дочок,  або кожен п’ятий українець загинув у Другій світовій війні.

                 Їхній подвиг важко переоцінити!

                Врятований світ пам’ятає і не забуде тих, хто став на шляху окупантів і зупинив їх поступ. І жодні слова, жодні поеми та романи про війну, не в змозі передати всю велич їхнього подвигу і ціну, якою заплачено за незабутній травень 1945-го.

              Тож у ці світлі травневі дні згадаємо, вшануємо усіх, хто наближав День Перемоги, відстоював Мир тоді і тих, хто робить це сьогодні –  в операції об’єднаних сил, на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах, госпіталях, всюди, де кується наша українська міць.

 

Шановні ветерани та учасники бойових дій!

            Щиро бажаю вам міцного здоров’я,  бадьорості духу, довгих років активного життя, тепла людських стосунків та родинного затишку.

            Я вірю, що День Перемоги і надалі слугуватиме гуртуванню та єднанню української нації, додасть нам наснаги у подальшій розбудові демократичної та заможної держави.

               Нехай зігріває всіх нас незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я України і миру.

                       З повагою

        Голова Лиманської районної ради                                                              Геннадій Тефтул