Доброслав-08

 

                  УКРАЇНА

                       ДОБРОСЛАВСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

           ЛИМАНСЬКОГО  РАЙОНУ  ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

              РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                              смт. Доброслав

від  16.04. 2019 року                                                                   № 29 / 2019 – СР

Про скликання позачергової сесії

Доброславської  селищної  ради

VII скликання.

 

На підставі п.4 п.5 ст. 46 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.СКЛИКАТИ:  позачергову сесію Доброславської селищної ради VII скликання 04.03.2019 року о 16 од. 00 хв. в адміністративному приміщенні Доброславської селищної ради  ( сесійній залі).

 1. Рекомендувати на розгляд сесії наступні питання:

2.1. «Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 22.12.2018 р. № 1024-VІІ «Про селищний бюджет Доброславської селищної ради Лиманського району Одеської області на 2019 рік»;

2.2. «Про затвердження списку дітей, які мають пільги за харчування в Доброславському ДНЗ (ясла-сад) « Теремок» смт Доброслав»;

2.3. «Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення»;

2.4. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Вдовиченко Галині Адамівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»;

2.5. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Олійнику Володимиру Олександровичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

2.6. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Полозькому Віктору Володимировичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

2.7. «Про взяття на облік громадян, які бажають отримати земельну ділянку для житлової забудови»;

2.8. «Про внесення змін в рішення сесії Доброславської селищної ради № 429 –VІІ від 20.01.2017 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дорош Зої Іванівні у довгострокову оренду на 49 років для експлуатації і обслуговування існуючої нежитлової будівлі, що належать їй на підставі права власності, орієнтовною площею 0,0200 га»;

2.9. «Про розгляд звернення гр. Ткачука Олександра Івановича  про розірвання договору оренди землі № 42 від 17.12.2018 року»;

2.10. «Про розгляд звернення ПрАТ «АМ «Фармація»  про вкладання тимчасової  угоди оренди земельної ділянки площею 0,0800 га для обслуговування та використання будівлі аптеки № 148»;

2.11. «Про розгляд звернення Лиманської районної спілки споживчих товариств   про вкладання тимчасової угоди оренди земельної ділянки площею ­­­­­0,0283  га. для обслуговування та експлуатації існуючого магазину «Універсам»;

2.14. «Про розгляд звернення Лиманської районної спілки споживчих товариств   про вкладання тимчасової угоди оренди земельної ділянки площею ­­­­­0,0600  га. для обслуговування та експлуатації колишнього квасильно – заготівельного складу»;

2.15. «Про розгляд звернення гр. Ніран Катерини Джонівни  про вкладання тимчасової  угоди оренди земельної ділянки площею 0,0600 га для обслуговування та використання пункту штучного запліднення»;

2.16. «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0600 га. гр. Ніран Катерині Джонівні у довгострокову оренду на 49 років для експлуатації і обслуговування пункту штучного запліднення»;

Інші питання:

 1. Відповідальність за організацію проведення пленарного засідання позачергової сесії Доброславської селищної ради покласти на секретаря селищної ради О.Г. Волощук.
 2. Контроль за виконання даного рішення залишаю за собою.

 

 

Доброславський селищний голова                                         Л.Я. Прокопечко

 

 

 

         *******************************************************

                      УКРАЇНА

                       ДОБРОСЛАВСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

           ЛИМАНСЬКОГО  РАЙОНУ  ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                          РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                              смт. Доброслав

від  28.03. 2019 року                                                                   № 19 / 2019 – СР

Про скликання позачергової сесії

Доброславської  селищної  ради

VII скликання.

 

На підставі п.4 п.5 ст. 46 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.СКЛИКАТИ:  позачергову сесію Доброславської селищної ради VII скликання 01.04.2019 року о 16 од. 00 хв. в адміністративному приміщенні Доброславської селищної ради  ( сесійній залі).

 1. Рекомендувати на розгляд сесії наступні питання:

2.1. «Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 22.12.2018 р. № 1024-VІІ «Про селищний бюджет Доброславської селищної ради Лиманського району Одеської області на 2019 рік»

2.2. «Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення»

2.3. «Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення»

2.4. «Про внесення змін до рішення сесії Доброславської селищної ради від 14.12.2016 року № 381-VІІ «Про затвердження Положення про порядок видачі довідок про склад сім’ї з місця проживання та видачу побутових характеристик в Доброславській селищні раді»

2.5. «Про організаційні заходи щодо підготовки документів ( лотів) до продажу на земельних торгах права оренди на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення»

2.6. ««Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Зозулі Сергію Григоровичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

 

2.7. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Лучків Жанні Олександрівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

2.8. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Букач Тамарі Володимирівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

2.9. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр.Єфремову Віктору Івановичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

2.10. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність гр. Журавлю Аркадію Володимировичу ½ частки та гр. Журавлю Сергію Володимировичу ½ частки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

2.11. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жиговському Олегу Станіславовичу  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

2.12. «Про взяття на облік громадян пільгової категорії учасників АТО, які бажають отримати земельну ділянку для житлової забудови»

2.13. «Про розгляд звернення гр. Глобак Тетяни Геннадіївни  про вкладання тимчасової  угоди оренди земельної ділянки площею 0,0550 га для обслуговування та використання будинку тваринника»

2.14. «Про розгляд звернення гр. Ніран Катерини Джонівни  про вкладання тимчасової  угоди оренди земельної ділянки площею 0,1503 га для обслуговування та використання пункту штучного запліднення»

2.15.«Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,15 га. гр. Ніран Катерині Джонівні у довгострокову оренду на 49 років для експлуатації і обслуговування пункту штучного запліднення»

2.16. «Про розгляд звернення гр. Терновським Сергієм Сергійовичем  про вкладання тимчасової  угоди оренди земельної ділянки площею 0,0978 га для обслуговування та використання приміщення майстерні»

2.17. «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,1053 га. гр. Терновському Сергію Сергійовичу у довгострокову оренду на 49 років для експлуатації і обслуговування нежитлової будівлі «2-х рядний корівник»

2.18. «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,4 га. гр. Білашу Геннадію Григоровичу у довгострокову оренду на 49 років для експлуатації і обслуговування комплексу будівель та споруд»

2.19. «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ГОСПОДАРСЬКОМУ ВІДАНІ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ у постійне користування для розміщення  та обслуговування будівлі пожежного депо»

2.20. « Про затвердження плану діяльності Доброславської селищної ради з підготовки регуляторних актів на 2019 рік»

Інші питання:

 1. Відповідальність за організацію проведення пленарного засідання позачергової сесії Доброславської селищної ради покласти на секретаря селищної ради О.Г. Волощук.
 2. Контроль за виконання даного рішення залишаю за собою.

Доброславський селищний голова                                         Л.Я. Прокопечко

 

 

 

 

**********************************************

                                                  УКРАЇНА

                       ДОБРОСЛАВСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

           ЛИМАНСЬКОГО  РАЙОНУ  ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                          РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                              смт. Доброслав

 

від  01.03. 2019 року                                                                   № 10 / 2019 – СР

Про скликання позачергової сесії

Доброславської  селищної  ради

VII скликання.

 

На підставі п.4 п.5 ст. 46 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.СКЛИКАТИ:  позачергову сесію Доброславської селищної ради VII скликання 04.03.2019 року о 16 од. 00 хв. в адміністративному приміщенні Доброславської селищної ради  ( сесійній залі).

 1. Рекомендувати на розгляд сесії наступні питання:

2.1. «Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 22.12 2018 року № 1024 – VII  «Про  селищний  бюджет Доброславської селищної ради Лиманського району Одеської  області на 2019 рік»;

2.2.« Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення»;

2.3.« Про внесення змін до рішення сесії Доброславської селищної ради від 23.01.2019 року № 1044 – УІІ « Про затвердження на 2019 рік Програми розвитку Комунального підприємства « Доброслав»;

2.4. «Про вкладання тимчасової  угоди оренди земельної ділянки площею 0,0440 га. під артсвердловиною та баштою Рожновського з ТОВ «Одеський комбікормовій завод  № 1»;

2.5.«Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під  КТП – 167 АТ «Одесаобленерго» у довгострокову оренду»;

2.6.« Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під КТП – 104 АТ « Одесаобленерго» у довгострокову оренду»;

2.7.« Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під ЗТП – 464 АТ « Одесаобленерго» у довгострокову оренду»;

 

2.8.« Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під ЗТП – 519 АТ « Одесаобленерго» у довгострокову оренду»;

2.9.« Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під КТП – 333 АТ

« Одесаобленерго» у довгострокову оренду»;

2.10. « Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під КТПН – 491 АТ

« Одесаобленерго» у довгострокову оренду»;

2.11. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Бенько Марії Іванівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»;

2.12.«Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Іванцову Валерію Івановичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»;

2.13.«Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Нєкрасовій Людмилі Вікторівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»;

2.14.«Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Бриленку Анатолію Володимировичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»;

2.15. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Костюк Валентині Юхимівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»;

2.16.«Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр.Калюжній Валентині Миколаївні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»;

2.17.«Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Надразі Федору Васильовичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»;

 

2.18.«Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Скубі Петру Леонідовичу  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»;

2.19. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Марчук Ользі Василівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»;

2.20.«Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Павел Людмилі Олександрівні  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»;

2.21.«Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Поліщуку Володимиру Миколайовичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»;

2.22.«Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дзюбуку Дмитру Петровичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»;

2.23.«Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ОДЕСЬКО – СІМФЕРОПОЛЬСЬКІЙ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО – КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ для будівництва костьолу»

2.24. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Совсуну Георгію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства»;

2.25. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Совсун Світлані Георгіївнідля ведення особистого селянського господарства»;

2.26. «Про взяття на облік громадян, які бажають отримати земельну ділянку для житлової забудови»;

2.27.«Про взяття на облік громадян пільгової категорії учасників АТО,  які бажають отримати земельну ділянку для житлової забудови»;

2.28.« Про розгляд звернення СФГ « Зерновоє» щодо внесення змін та доповнень до рішення Доброславської селищної ради № 819 – УІІ від 27.03.2018 р. « Про затвердження реєстру землекористувачів земельних ділянок сільськогосподарського призначення із земель запасу, які використовують без належних чином оформлених документів»;

2.29. « Про затвердження реєстру землекористувачів земельних ділянок сільськогосподарського призначення із земель запасу, які використовують без належним чином оформлених документів»;

2.30.« Про розгляд звернення гр. Невської Юлії Сергіївни про вкладання тимчасової угоди оренди земельної ділянки площею 0, 0032 га»;

 

2.31.« Про розгляд звернення ТОВ «АТРІК ГРУП»   про вкладання тимчасової  угоди оренди земельної ділянки для обслуговування та експлуатації існуючого цілісного майнового комплексу “Ферма для вирощування курчат» за адресою: вул.. Молодіжна, 81, с. Вовківське, Доброславська селищна рада, Лиманський район, Одеська область»;

2.32.«Про розгляд звернення ТОВ «АТРІК ГРУП»   про вкладання тимчасової  угоди оренди земельної ділянки для обслуговування та експлуатації існуючого цілісного майнового комплексу “Ферма для вирощування курчат» за адресою:вул.. Промислова, 2а, смт. Доброслав, Лиманський район, Одеська область»;

2.33.« Про звернення гр. Сорохманюка Володимира Олексійовича про вкладання тимчасового договору оренди на земельну ділянку,для обслуговування та використання приміщення магазину «Дитяче харчування»;

2.34. « Про розгляд звернення гр. Коніва Олександра Миколайовича про вкладання тимчасової угоди оренди земельної ділянки площею 0, 0475 га для обслуговування та використання приміщення станції технічного огляду»;

2.35. « Про розгляд звернення гр. Білаша Геннадія Григоровича про вкладання тимчасової угоди оренди земельної ділянки площею 0, 1500 га для обслуговування та використання будівель та споруд»;

2.36. «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0, 0850 га. Павелу Івану Павловичу у довгострокову оренду на 49 років для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»;

2.37. «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0680 га. Білоконь Вірі Миколаївні у довгострокову оренду на 49 років для експлуатації і обслуговування будівлі котельні»;

2.38. «Про відпустку Доброславського селищного голови»;

2.39. «Про затвердження списку дітей, які мають пільги за харчування в Доброславському дошкільному навчальному закладі (ясла – сад) « Теремок» смт. Доброслав»

 

Інші питання:

 1. Відповідальність за організацію проведення пленарного засідання позачергової сесії Доброславської селищної ради покласти на секретаря селищної ради О.Г. Волощук.
 2. Контроль за виконання даного рішення залишаю за собою.

 

Доброславський селищний голова                                         Л.Я. Прокопечко

 

 

 

 

 

   *******************                        

УКРАЇНА

                                        ОДЕСЬКА  ОБЛАСТЬ

                                     ЛИМАНСЬКИЙ  РАЙОН

                        ДОБРОСЛАВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

 

                                          РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                              смт. Доброслав

 

від  11. 01.2019  року                                                                   № 4 / 2019 – СР

Про скликання чергової сесії

Доброславської  селищної  ради

VII скликання.

 

На підставі п.8 ч.3 ст. 42. П.9 ст. 46  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.СКЛИКАТИ:  чергову сесію Доброславської селищної ради VII скликання 23.01.2019  року о 16 од. 00 хв. в адміністративному приміщенні Доброславської селищної ради ( сесійній залі).

2.Рекомендувати на розгляд сесії слідуючі питання:

 • « Про затвердження звіту селищного голови про виконання Програми соціально – економічного  розвитку Доброславської селищної ради на 2018 рік»
 • «Про затвердження на 2019 рік Програми Соціально-економічного та культурного розвитку Доброславської селищної ради»
 • «Про затвердження Програми  «Благоустрій» Доброславської селищної ради  на 2019 рік»
 • «Про затвердження  Програми реконструкції, ремонту та утримання вулиць та доріг Доброславської селищної ради «Дороги селища» на 2019 рік»
 • «Про затвердження Програми «Збереження екології Доброславської селищної ради» на 2019 рік»
 • «Про затвердження на 2019 рік Програми розвитку Комунального підприємства «Доброслав»
 • « Про затвердження Програми розвитку та підтримки сталої роботи  очисних споруд комунального підприємства «Доброслав» на 2019 рік »
 • « Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту в

населених пунктах Доброславської  селищної ради на 2019 рік »

 • « Про затвердження Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин в населених пунктах Доброславської селищної ради на 2019 рік  »
 • « Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Комінтернівської селищної ради від 20.12.2013 року № 699 – УІ»
 • « Про затвердження Програми « На допомогу людям» на 2019 рік»
 • «Про затвердження Програми відпочинку та оздоровлення дітей-сиріт, дітей позбавлених   батьківського  піклування, дітей  – інвалідів, обдарованих  дітей, дітей з малозабезпечених, багатодітних  сімей, дітей  працівників соціальної сфери, дітей, що були переміщені з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної  операції, дітей  учасників бойових дій в АТО, що проживають на території Доброславської селищної  ради на 2019 рік»
 • «Про затвердження Програми культурно – масових заходів Доброславської селищної ради на 2019 рік»
 • «Про затвердження структури чисельності працівників закладів культури Доброславської селищної ради ( Вовківський сільський клуб) на 2019 рік»
 • «Про упорядкування умов оплати праці працівників культури Доброславської селищної ради ( Вовківський сільський клуб) на 2019 рік »
 • « Про штатний розпис Вовківського сільського клубу на 2019 рік»
 • «Про затвердження Положення про преміювання працівників Вовківського сільського клубу на 2019 рік»
 • « Про затвердження структури чисельності працівників Доброславського дитячого навчального закладу ( Ясла – сад)

« Теремок» на 2019 рік»

 • « Про упорядкування умов оплати праці працівників дитячого навчального закладу ( ясла – сад) « Теремок» на 2019 рік»
 • « Про затвердження тарифікаційного списку дитячого навчального закладу ( Ясла – сад) « Теремок» на 2019 рік»
 • « Про затвердження Положення про преміювання працівників дитячого навчального закладу ( Ясла – сад) « Теремок» на 2019 рік»
 • «Про встановлення та затвердження на 2019 рік батьківської плати за харчування дітей  в дитячому навчальному закладі (Ясла-сад) «Теремок» смт. Доброслав Лиманського району Одеської області»
 • «Про затвердження структури чисельності працівників по  благоустрою Доброславської  селищної ради на  2019 рік»
 • «Про упорядкування умов оплати праці працівників по благоустрою Доброславської  селищної  ради на 2019 рік»
 • «Про затвердження штатного розпису працівників по благоустрою Доброславської  селищної  ради на 2019 рік»
 • «Про затвердження Положення про преміювання працівників по благоустрою на 2019 рік»

«Про затвердження структури чисельності працівників апарату Доброславської селищної ради на 2019 рік»

 • «Про затвердження штатного розпису апарату Доброславської селищної ради на 2019 рік»
 • «Про впорядкування умов оплати праці посадових осіб органів місцевого самоврядування Доброславської селищної ради та її виконавчого органу»
 • «Про умови оплати праці селищного голови на 2019 рік»
 • « Про умови оплати заступників селищного голови Доброславської селищної ради»
 • « Про умови оплати праці секретаря Доброславської селищної ради та виконавчого комітету»
 • « Про затвердження Положення про преміювання, виплату надбавок працівникам Доброславської селищної ради»
 • « Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення»
 • « Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2019 – 2020 роки»
 • « Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та створення конкурсної комісії»
 • « Про затвердження плану роботи Доброславської селищної ради УІІ скликання на 2019 рік»
 • «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Приходьку Володимиру Борисовичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»
 • «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Піноніку Володимиру Андрійовичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»
 • «Про взяття на облік громадян, які бажають отримати земельну ділянку для житлової забудови»
 • «Про взяття на облік громадян пільгової категорії учасників АТО, які бажають отримати земельну ділянку для житлової забудови»
 • «Про розгляд звернення ФОП Бакунович Лідії Дмитрівни про вкладання тимчасової  угоди оренди земельної ділянки площею 0,0062 га. для обслуговування та експлуатації малої архітектурної форми для торгівлі комбікормами »
 • «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Лучків Жанні Олександрівні»
 • « Про прийняття на баланс Доброславської селищної ради квартири загальною площею – 34.8 кв. м.»

 

Інші питання:

 

 1. Відповідальність за організацію проведення пленарного засідання позачергової сесії Доброславської селищної ради покласти на секретаря селищної ради О.Г. Волощук.
 2. Контроль за виконання даного рішення залишаю за собою.

 

 

 

Доброславський селищний голова                                       Л.Я. Прокопечко