Любопільська сільська рада

Рішення сільської ради

                                                РОЗПОРЯДЖЕННЯ

    17 травня 2018 року              с.Любопіль                      №  26  -/2018-Ср

 

Про проведення громадського обговорення

проекту рішення про добровільне об’єднання

  територіальних громад в новій редакції

На підставі ч. 2 ст.7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», п. 20 ч. 4 ст. 42, ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги протокол №1 від 16.05.2018р. засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад:

      1.Винести на громадське обговорення, підготовленого спільною робочою     групою проекту рішення про добровільне  об’єднання територіальних громад, шляхом оприлюднення зазначеного проекту рішення з метою отримання пропозицій від жителів населених пунктів Любопільської сільської ради в  друкованому виданні – районній газеті «Слава хлібороба».

  1. Відповідальним за збір пропозицій та зауважень від жителів населених пунктів ради призначити секретаря сільської ради Ковтун Т.І.
  2. Секретарю сільської ради надати проект рішення, підготовлений спільною робочою групою для вивчення та надання пропозицій, зауважень – депутатам ради, колективам установ та закладів, розташованих на території ради.
  3. Рекомендувати керівникам установ, закладів, депутатам ради в термін до 29 травня 2018 року включно провести обговорення проекту рішення, підготовленого спільною робочою групою та надати свої пропозиції та зауваження до сільської ради.
  4. Секретарю сільської ради при надходженні пропозицій та зауважень, узагальнювати їх та підготувати на розгляд чергового засідання спільної робочої групи.
  5. Контроль за виконанням   даного розпорядження  залишаю  за    собою.

 

Сільський голова:                                                    О.В. Рембач

 

*********************

 

Повідомлення

 про оприлюднення результатів громадського обговорення щодо реалізації положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та внесення змін до рішення сесії Любопільської сільської ради № 363-VI від 04.08.2015 р. «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад»

 

27 квітня 2018 року, відповідно до розпорядження Любопільського сільського голови №22/2018-ОД від 17.04.2018 року «Про початок процедури громадського обговорення щодо реалізації положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та  внесення змін до рішення сесії Любопільської сільської ради № 363-VI від 04.08.2015 р. «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад», в приміщені сільського Будинку культури за адресою: с.Любопіль, вул.Суворова, 54, відбулися громадські слухання щодо реалізації положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та  внесення змін до рішення сесії Любопільської сільської ради № 363-VI від 04.08.2015 р. «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад».

 

Участь у громадському обговоренні прийняло 56 осіб, з яких – 39 осіб, які наділені правом голосу.

 

Громадські обговорення складалися з доповідей сільського голови Визирської сільської ради, співдоповіді сільського голови Любопільської сільської ради та виступів  членів громади.

 

Спірних питань громадськості та зауважень в період проведення громадського обговорення щодо реалізації положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та  внесення змін до рішення сесії Любопільської сільської ради № 363-VI від 04.08.2015 р. «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад», не зареєстровано.

 

За результатами проведення громадського обговорення, присутніми з правом голосу 37 голосів- «за» було підтримано та погоджено пропозицію щодо добровільного об’єднання с. Любопіль та с. Ранжеве Любопільської сільської ради, с. Визирка та с. Воронівка Визирської сільської ради, с. Першотравневе, с. Міщанка, с. Порт, с. Нова Вільшанка, с. Зоря Труда, с. Кінне та с. Степанівка Першотравневої сільської ради  у Визирську сільську об’єднану територіальну громаду з центром в с. Визирка, шляхом внесення змін до рішення сесії  Любопільської сільської ради №363-VI від 04.08.2015 р. «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад».

 

 

 

 

 

Сільський голова   О.В.Рембач

***********************************

«Повідомлення про початок процедури громадського обговорення стосовно вивчення пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад та внесення змін до рішення Любопільської сільської ради №363-VI від 04.08.2015 р. «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи».

У зв’язку з надходженням звернення сільського голови Визирської сільської ради Токменінова О.П. щодо розгляду в порядку, передбаченому ч.2 ст.6 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», пропозиції про добровільне об’єднання територіальних громад: с. Визирка, с. Воронівка (Визирська сільська рада), с. Першотравневе, с. Міщанка, с. Порт, с. Нова Вільшанка, с. Зоря Труда, с. Кінне, с. Степанівка (Першотравнева сільська рада), с. Любопіль, с. Ранжеве (Любопільська сільська рада) Лиманського району Одеської області у Визирську сільську об’єднану територіальну громаду з центром в с. Визирка, шляхом внесення змін до рішення Любопільської сільської ради Лиманського району Одеської області №363-VI від 04.08.2015р. «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи»., відповідно до Положення порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням сесії Любопільської сільської ради №138-VII від 27.03.2018 р., Любопільська сільська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення пропозиції.

Громадське обговорення відбудеться 27.04.2018 р. року о 17.00 год. в приміщенні Любопільського СБК за адресою:  с. Любопіль, вул. Суворова, 54 у формі громадських слухань.

Пропозиції, зауваження з питання обговорення приймаються в приміщенні Любопільської сільської ради Лиманського району Одеської області  (с. Любопіль, вул. Суворова, 54).

Пропозиції, зауваження стосовно  вивчення пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад та внесення змін до рішення Любопільської сільської ради №363-VI від 04.08.2015 р. «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи» мають право подавати:

– повнолітні дієздатні фізичні особи, які є членами територіальної громади Любопільської  сільської ради Лиманського району Одеської області;

– представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію с. Любопіль та с. Ранжеве Лиманського району Одеської області;

– депутати Любопільської сільської ради Лиманського району Одеської області.

Пропозиції, зауваження подаються протягом 5 (п’яти) днів після опублікування інформації (оголошення) про проведення процедури громадського обговорення.

Пропозиції, зауваження тощо подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, скріплюються особистим підписом особи, а для представників органів самоорганізації та депутатів – додатково із зазначенням своєї посади або посиланням на статус депутата, і повинні містити мотивовані обґрунтування з урахуванням вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Пропозиції, зауваження тощо, викладені у письмовій формі, підлягають реєстрації та розглядаються у 2-денний строк. За результатами розгляду заявнику в цей же термін надається письмова відповідь.

Анонімні пропозиції, зауваження не реєструються і не розглядаються.

Відповідальна особа за організацію громадського обговорення – секретар Любопільської сільської ради Тамара Іванівна Ковтун.

 

 

 

Сільський голова                                                                       О.В.  Рембач