Олександрівська сільська рада

Загальна інформація про сільську раду

Розпорядження сільського голови

Проекти рішень сільської ради

Рішення сільської ради

Проекти регуляторних актів

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Олександрівської сільської ради  Лиманського району Одеської області «Про затвердження Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у розвиток інженерно-транспортної та соціальної  інфраструктури  населених пунктів Олександрівської сільської ради»

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” , з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Олександрівської сільської ради та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є виконавчий комітет Олександрівської сільської ради Лиманського району Одеської області.

Метою прийняття цього регуляторного акту є:

  • встановлення пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури  населених пунктів Олександрівської сільської ради;
  • врегулювання взаємовідносин, що виникають між сільською радою та суб’єктами господарювання або мешканцями громади, пов’язаних з питанням приєднання до інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури;
  • поповнення бюджету Олександрівської сільської ради.

Дія цього регуляторного акту поширюватиметься на всій території Олександрівської сільської ради Лиманського району Одеської області, а його вимоги будуть обов’язкові для виконання всіма членами територіальної громади та суб’єктами, що здійснюють господарську діяльність у межах населених пунктів Олександрівської сільської ради.

Проект рішення Олександрівської сільської ради  «Про затвердження Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у розвиток інженерно-транспортної та соціальної  інфраструктури  населених пунктів Олександрівської сільської ради» та аналіз його регуляторного впливу оприлюднюється шляхом розміщення на офіційній сторінці Олександрівської сільської ради на сайті Лиманської районної ради Одеської області в мережі Інтернет за адресою: http://lymanska-rada.odessa.gov.ua/silski-ta-selyshhni-rady/oleksandrivska-selyshhna-rada.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення Олександрівської сільської ради  «Про затвердження Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у розвиток інженерно-транспортної та соціальної  інфраструктури  населених пунктів Олександрівської сільської ради» та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного рішення та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться виконавчим комітетом Олександрівської сільської ради Лиманського району Одеської області за  поштовою адресою: 67513, Одеська обл., Лиманський р-н, с. Олександрівка, вул. Центральна, буд. 3  та на електронну адресу: oleksandrivska-sr@ukr.net

 

 

 

************************

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Олександрівської сільської ради  Лиманського району Одеської області «Про затвердження Положення про присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомості, розташованих в населених пунктах Олександрівської сільської ради»

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” , з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Олександрівської сільської ради та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є виконавчий комітет Олександрівської сільської ради Лиманського району Одеської області.

Метою прийняття цього регуляторного акту є – створення єдиного механізму присвоєння, зміни та впорядкування поштових адрес об’єктам нерухомості на території Олександрівської сільської ради та врегулювання взаємовідносин, що виникають між сільською радою та суб’єктами господарювання або мешканцями громади, пов’язаних з питанням присвоєння, зміни, впорядкування поштових адрес об’єктам нерухомого майна.

Дія цього регуляторного акта поширюватиметься на всій території Олександрівської сільської ради Лиманського району Одеської області, а його вимоги будуть обов’язкові для виконання всіма членами територіальної громади та суб’єктами, що здійснюють господарську діяльність у межах населених пунктів Олександрівської сільської ради.

Проект рішення Олександрівської сільської ради  «Про затвердження Положення про присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомості, розташованих в населених пунктах Олександрівської сільської ради»  та аналіз його регуляторного впливу оприлюднюється шляхом розміщення на офіційній сторінці Олександрівської сільської ради на сайті Лиманської районної ради Одеської області в мережі Інтернет за адресою: http://lymanska-rada.odessa.gov.ua/silski-ta-selyshhni-rady/oleksandrivska-selyshhna-rada.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення Олександрівської сільської ради  «Про затвердження Положення про присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомості, розташованих в населених пунктах Олександрівської сільської ради» та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного рішення та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться виконавчим комітетом Олександрівської сільської ради Лиманського району Одеської області

поштою на адресу: 67513, Одеська обл., Лиманський р-н, с. Олександрівка, вул. Центральна, буд. 3;

на електронну адресу: oleksandrivska-sr@ukr.net