Святкування Дня місцевого самоврядування в Україні в Лиманському районі.

DSC_1057

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

Кожен рік 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. З нагоди цього свята 05 грудня 2018 року відбулись урочисті заходи, в яких взяли участь депутати районної ради, представники місцевої влади, сільські та селищні голови, секретарі сільських та селищних рад, ветерани органів місцевого самоврядування, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

З вітальною промовою до присутніх звернувся голова районної ради Геннадій Тефтул. У своєму виступі Геннадій Олександрович зазначив, що за роки незалежності України у місцевому самоврядуванні зроблено чимало, але далеко не все. На сьогодні залишається ще дуже багато невирішених питань і проблем, які стримують розвиток місцевого самоврядування, гальмують соціальний та економічний прогрес територіальних громад. Але, незважаючи на труднощі, місцеве самоврядування має всі шанси для його розвитку, збагачення і утвердження. Щирі вітання з побажаннями міцного здоров’я, щастя, наснаги надійшли від голови районної ради усім, хто працює на благо територіальних громад Лиманського району, відстоює її запити та інтереси. Свої слова глибокої шани та поваги Геннадій Олександрович висловив ветеранам органів місцевого самоврядування.

DSC_0921

Зі святом представників місцевого самоврядування також привітав перший заступник голови районної державної адміністрації Лиманської райдержадміністрації Леонід Гребенюк.

DSC_0922

Традиційно до професійного свята оголошуються імена тих, хто заслуговують відзнаки. Тож сьогодні, за багаторічну сумлінну  працю, вагомий  особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування почесною відзнакою  Одеської обласної ради нагороджено Бикову Ларису Вікторівну – депутата Лиманської районної ради, та почесною грамотою Одеської обласної ради депутатів Лиманської районної ради  Смірнова Володимира Вікторовича і Токовенка Георгія Вікторовича. Цінний подарунок від голови Лиманської районної ради отримала депутат районної ради Павлюк Оксана Сергіївна.

DSC_0925

DSC_0926

DSC_0928

DSC_0931

DSC_0934

Грамотою Лиманської районної ради за значний особистий внесок у зміцнення і розвиток місцевого самоврядування, впевнені, послідовні і рішучу зусилля задля стабільності та процвітання Лиманського району, активну життєву позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні кращих представників місцевого самоврядування нагороджено почесними грамотами та оголошено подяки ветеранам органів місцевого самоврядування.

DSC_0937  DSC_0946  DSC_0949 DSC_0950  DSC_0952  DSC_0955

Визначено та нагороджено премією переможців районного щорічного конкурсу «Кращий за професією» серед посадових осіб місцевого самоврядування Лиманського району Одеської області:

В номінації «Кращий заступник сільського, селищного голови»:

Сандуленка Андрія Андрійовича, заступника сільського голови з питань виконавчих органів влади Олександрівської сільської ради.

В номінації «Кращий секретар сільської, селищної ради»:

Ліннікову Тетяну Павлівну, секретаря Сичавскої сільської ради;

Ковтун Тамару Іванівну, секретаря Любопільської сільської ради.

В номінації «Кращий спеціаліст із земельних питань сільської, селищної ради:

Дорошенко Анастасіїю Олександрівну, спеціаліста І категорії з земельних питань Визирської сільської ради;Грищенко Олену Вікторівну, спеціаліста  І категорії з земельних питань Дмитрівської сільської ради; Доманову Аллу Степанівну, спеціаліста І категорії з земельних питань Новодофинівської сільської ради; Оліферчук Олександра Юрійовича, землевпорядника Курісовської сільської ради; Полозького Віктора Володимировича, спеціаліста І категорії з земельних питань Доброславської селищної ради; Пахомову Марину Василівну, спеціаліста ІІ категорії з земельних питань Каїрської сільської ради.

DSC_0972

DSC_0975

DSC_0977

DSC_0979

DSC_0984

DSC_0986

Відповідно до рішення Одеської обласної ради  від 14 березня 2018 року №691 – УІІ «Про щорічний обласний конкурс «Сільські, селищні ради та об’єднані  територіальні громади найкращого благоустрою» визначено переможцем  районного (в рамках обласного) конкурсу сільських та селищних рад з розвитку  соціальної інфраструктури та благоустрою території у 2018 році:

Сербківську сільську раду (сільський голова Петльоха Павло Петрович)

Доброславську селищну раду (селищний голова Прокопечко Людмила Ярославівна), які стали учасниками третього етапу обласного конкурсу.

Визначено призерами районного (в рамках обласного) конкурсу сільських та селищних рад з розвитку  соціальної інфраструктури та благоустрою території у 2018 році:

Першотравневу сільську раду (сільський голова Стоілакі Валерій Володимирович)

Шомполівську сільську раду ( сільський голова Стружак Олександр Андрійович)

Олександрівську сільську раду (сільський голова Думанська О.А), яка не зайняла призове місце, але зробила значний внесок у вирішення питань благоустрою, розвитку інфраструктури, збереження  історичних, культурних і природних пам’яток, створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, оголошено подяку за участь та нагороджено заохочувальним призом.   

DSC_1005

DSC_1008

DSC_1010

DSC_1012

DSC_1013

DSC_1023

DSC_0912

DSC_0911

DSC_0910

DSC_0909

DSC_0908   

Під час урочистостей звучали музичні вітання від учня Лиманської дитячої музичної школи Гапоненка Івана, викладача Лиманської ДМШ Орєшкова Івана Олександровича, Фонтанського Будинку культури та вітання від народного інструментального ансамблю «Чародії» Лиманського Будинку культури.

DSC_0959

DSC_0965

DSC_0968

DSC_1000

DSC_1004

DSC_1028

DSC_1053

DSC_1048

DSC_1046

DSC_1044

DSC_1042 DSC_1038

DSC_1036

DSC_1034

DSC_1030

DSC_1027

DSC_0918

DSC_0917

DSC_0914

DSC_0915

DSC_1066