В Доброславському НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія проведений відкритий урок с учнями 10 класу за темою «Отримання посвідчення водія вперше ».

У рамках продовження реалізації заходів із налагодження ефективної комунікації з громадськістю, а також з метою реалізації інформаційної політики сервісних центрів МВС, популярізації сервісних послуг МВС та поширення інформації про порядок їх отримання, 10 травня 2018 року в Доброславському  НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія проведений відкритий  урок с учнями 10 класу за темою «Отримання посвідчення водія вперше ».

Заняття провели співробітники ТСЦ 5147 МВС України в Одеській області Островська Аеліта Вікторівна і Давискиба Михайло Миколайович. Ученики взнали  про вимоги  Правил дорожнього руху по безпечному керуванню  автомобілів, нових категоріях введених в посвідчення водія та нових правилах складення іспитів для отримання посвідчення водія вперше.

Крім того, Островська Аеліта Вікторівна розповіла про навчання в акредитованих МВС автошколах та запросила всіх бажаючих, після закінчення навчання, в ТСЦ 5147 для складення іспитів для отримання посвідчення водія.

В організації проведення заняття,  активну участь прийняла працівник сектору персоналу та зв’язку з громадськістю Олена Савеліївна Яковчук.

 

Територіальний сервісний центр №5147 РСЦ МВС в Одеській області.

 

IMG-b42796b574aa4669ed34f9d3cbe9ca48-V