Відзначення 21-ї річниці Конституції України.

Сьогодні 27 червня 2017 року, напередодні відзначення 21-ї річниці Конституції України, на площі біля адмінбудівлі Лиманської районної ради відбулися урочисті заходи. В заходах взяли участь керівництво району, військовослужбовці, учасники антитерористичної операції, співробітники силових структур району, представники трудових колективів та громадськість району. 

З промовою перед присутніми виступили: заступник голови районної ради Іван Ососкало, голова райдержадміністрації Василь Приймак та голова Доброславської селищної ради Людмила Прокопечко. 

З нагоди відзначення державного свята Почесною  грамотою Лиманської районної ради та Лиманської районної державної адміністрації за заслуги у становленні української державності, сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Лиманського району та з нагоди Дня Конституції України було нагороджено кращих працівників району.

По закінченню заходу учасники урочистого зібрання поклали квіти до  пам’ятника Т.Г.Шевченка, а також до пам’ятних знаків героям, які загинули, захищаючи нашу Батьківщину було покладено квіти.

IMG_7693IMG_7715 IMG_7710 IMG_7700 IMG_7698 IMG_7697 IMG_7695 IMG_7688 IMG_7681