Відзначення Дня місцевого самоврядування в Лиманському районі

Традиційно, напередодні 7 грудня  в залі засідань Лиманської районної ради зібралися депутати районної ради, сільські та селищні голови, їх заступники, секретарі сільських, селищних рад району, ветерани цієї  гілки влади щоб відзначити професійне свято – День місцевого самоврядування,

За календарем офіційних дат, це свято запроваджене в Україні з 2000-го року, але фактично відзначається з 1990 року з дня прийняття Закону «Про місцеві ради народних депутатів та місцеве самоврядування».  День місцевого самоврядування – це свято не лише депутатів і тих, хто працює в місцевій владі, а й усіх виборців, бо вони теж зацікавлені в його подальшому зміцненні та розвитку.

        Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальних громад. Працівники місцевого самоврядування, депутати завжди відрізнялися високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю.

Під час вітальних виступів  голова Лиманської районної державної адміністрації Василь Михайлович Приймак, голова Лиманської районної ради  Геннадій Олександрович Тефтул та депутат Одеської обласної ради Олег Джумберович Кутателадзе відзначили важливу роль органів місцевого самоврядування в житті територіальних громад, побажали винуватцям свята наполегливості, витримки, нових здобутків у їхній нелегкій та відповідальній праці, а також  міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення усіх життєвих планів і сподівань.

Відзнакою голови Одеської обласної ради за сумлінне виконання своїх обов’язків, активну діяльність в провадженні районних, обласних програм серед населення, вагомий особистий внесок в соціально економічний розвиток району, розбудову місцевого самоврядування, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування, нагороджується  сільський голова Курісовської сільської ради Геннадій Анатолійович Мельниченко.

Почесними грамотою Одеської обласної ради за вагомий особистий внесок в соціально – економічний розвиток району, розбудову місцевого самоврядування, активну громадську позицію, сумлінне виконання своїх обов’язків та з нагоди свята, нагороджуються депутати районної ради: колишній голова райдержадміністрації, Заслужений працівник сільського господарства України Віталій Васильович Громлюк, директор ТОВ «Кордонське» Олександр Вікторович Семенов,  депутат районної ради та заступник Чорноморської селищного голови Лариса Вікторівна Бикова, заступник Крижанівського сільського голови Олексій Миколайович Мельник, депутат Новомиколаївської сільської ради  Оксана Петрівна Сетунова.

Почесними грамотами райдержадміністрації, районної ради, подяками за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю  були також нагороджені ветерани місцевого самоврядування, депутати та спеціалісти районної ради, їх колеги з сільських та селищних рад району.

Відбулося також нагородження переможців  конкурсу пайонного (в рамках обласного) конкурсу сільських та селищних рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території.  Серед сільських рад переможцем цього відповідального заходу стала Фонтанська сільська рада (сільський голова Н.П. Мішина), селищних – Чорноморська селищна рада (селищний голова С.А.Удалов).  Друге та третє місця  посіли відповідно Новомиколаївська та Сичавська сільські ради (сільські голови В.В.Мороз та В.Д. Попоніна).  Переможці були відзначені грамотами та цінними подарунками – бензиновими снігоприбирачами, кущорізом та газонокосилкою.

Насамкінець святкового заходу голова районної ради Г.О.Тефтул та його заступник І.А. Ососкало відзначили Почесними грамотами та грошовими винагородами переможців районного щорічного конкурсу «Кращий за професією» серед посадових осіб місцевого самоврядування  району.

Протягом святкових урочистостей присутніх працівників органів місцевого самоврядування, депутатів щиросердечно вітали своїми мистецькими доробками солісти  народного колективу Крижанівського Будинку культури «Добрянє» вокаліст Олександр Кургускін та скрипаль  Георгій Соколов.